FOTOT: Vrasje dhe spastrim etnik, pamjet tronditëse nga terrori serb mbi popullin shqiptar

Dhuna dhe terrori që Serbia ushtroi mbi popullsinë shqiptare gjatë luftës 1998-2001, është një ngjarje e cila do të mbahet mend gjatë në historinë e njerëzimit.

Në këtë album me fotografi që ju do të shikoni më poshtë  janë përfshirë dhuna, terrori dhe spastrimi etnik të cilën Serbia kryente ndaj popullit shqiptar.  (TemA)

4 komente në “FOTOT: Vrasje dhe spastrim etnik, pamjet tronditëse nga terrori serb mbi popullin shqiptar”

 1. Arben says:

  Çfare gazetaresh mizerabel i kthej fotot ne bardhe e zi
  Sikure jane te luftes se dyte boterore
  ,ku marrezia kishte pushtuar boten
  Keto jane foto te viteve 2000 jo te 1945
  Kohe ne te cilen eshte e pa imagjinuesh krime te
  kesaj natyre te ndodhin ne mes te Evropes .

 2. Genti says:

  Tmerr…..Vucic ne ket periudh ka qen minister.

 3. Socialisti says:

  Po trampi çar thot : ka gati 10 miliard dollare per kriminelet e ksaj kasapane dhe nja 10 avjon te fundit bombardus f16t , qe kur ta filloj edhe nje her serbi inkursionin ndaj nesh SHQIPTARVE te naj humbasi vulen fare , ushtris ton i jep xhipa varrezash me pushk lart dhe ne egzaltohemi si popull idjot qe jemi ,me ket kryekar kryeminister desha me thon me tuta kom miu dhe nje ministre mbrojtie qe nuk di te bej as byrek jo te mari vesh nga ushtria , hajtmo pun me xhvat pare , se per fatkeqsit e te tjerve se rru kush ktu.

 4. Iliria e bashkuar says:

  Oh tani mund ti lini toka Serbise ?

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *