VIDEO: Aksident masiv në garë, shikoni si përplasen makinat

Gara për Kupën Citroen DS3 në pistën daneze Jyllandsringen vështirë se do të tërhiqte vëmendjen e tifozëve të sporteve motorike në rrethana normale.

Por asfalti i rrëshqitshëm nga shiu dhe gomat e lëmuara, e bënë punën e tyre: 11 nga 16 pjesëmarrësit e garës u përplasën në të njëjtin vend.

Fatmirësisht asnjë nga drejtuesit e mjeteve nuk u lëndua nga aksidenti. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *