VIDEO: Mbrojtje amatore, Kosova poshtërohet në 45 minutat e para ndaj Anglisë

Kosova ka pësuar pesë gola në 45 minutat e para ndaj Anglisë, duke treguar mungesë eksperience totale. Pas golit fillestar të Berishës, skuadra e Challandes u shkërmoq nga Tre Luanët me super Sterling (një gol dhe dy asist) dhe Sancho (dy gola), që ka realizuar dy golat e parë me kombëtaren e Anglisë (nuk kishte ndodhur kurrë dopietë). Mbrëmje për t’u harruar për djemtë e Challandes…

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Mbrojtje amatore, Kosova poshtërohet në 45 minutat e para ndaj Anglisë”

  1. Tz says:

    O shkerdhat muti Kosova humbi me dinjitet me diference vetem 2 gola dhe me nje loje per tu admiruar duke ja ulur koken Anglezeve…edhe sikur te ishte rrahur keq nuk eshte turp te rrihesh nga Anglia….o debil gazetar……Brazili qe eshte Brazil u mund 7me1 me Gjermanine dhe ne Brazil…..o derr gazetari

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *