VIDEO: UEFA i dedikon një postim driblimeve magjike të talentit shqiptar që u tall me Griezmann dhe Lemar…

UEFA i ka dedikuar Keidi Bares një postim me video duke cituar emrin e futbollistit shqiptar në super driblimin dysh që i bëri Griezmann dhe Lemar në sfidën Francë-Shqipëri.

Gjesti i mesfushorit kuqezi ishte vërtet spektakolar, pasi me trup shmangu yllin e Barcelonas ndërsa i kaloi më pas topin mes këmbëve yllit të Atletico Madrid.

 

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *