VIDEO: Ylli Ndroqi kujton 30-vjetorin e martesës, me një videoklip

Ylli Ndroqi ka kujtuar 30-vjetorin e martesës me anë të një videoklipi.

Video flet vetë dhe nuk ka nevojë për komente.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “VIDEO: Ylli Ndroqi kujton 30-vjetorin e martesës, me një videoklip”

  1. lomi says:

    Ky eshte hajdut pulash qe filloi te shiste droge, eshte denuar ne Turqi per trafik nderkombetar ka nderrua dhe emer, emrin e vertete e ka Xhemail pasmaciu

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *