E rëndë në Vlorë: Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e së mërkurës në Gumenicë të Vlorës.

Një burrë ka goditur me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten e tij.

Nënë e bijë janë jashtë rrezikut për jetën.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “E rëndë në Vlorë: Babai godet me sëpatë vajzën dhe bashkëshorten”

  1. ''..........nese gervish sado pak nje muslimon shqipfoles,do te zbulosh arabin qe ai fsheh mes vedi''[thene kjo nga nje myslimon analist] says:

    tjeter korrak sunitogjaxor i shtohet black list-es se krimeve cnjerzore…………….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *