FOTOT: Modelja vjen e “nxehtë”, pozon topless

Ajo u largua nga seriali televiziv në Britani, Love Island.

Dhe India Reynolds është rikthyer në karrierën e saj të modelingut.

Së funmdi modelja ka treguar pamjen mahnitëse në një set fotografik mjaft hot. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Modelja vjen e “nxehtë”, pozon topless”

  1. Lani says:

    pa.lidhje e gazetar or bab

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *