FOTOT: Rihanna tregon linjat perfekte

Rihanna dukej e mahnitshme derisa shfaqi linjën e saj të të brendshmeve në Javën e Modës në Nju Jork, të martën.

31-vjeçarja e kthyer nga këngëtare në dizajnere, kishte veshur një fustan të ngushtë, në të cilin theksonte figurën e saj trupore.

Në këtë shfaqje të Rihannës morën pjesë edhe emra të mëdhenj si Gigi Hadid, Bella Hadid dhe Cara Delevigne. (TemA)

1 komente në “FOTOT: Rihanna tregon linjat perfekte”

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *