FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin

Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe.

U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka zgjdhur Turqinë si destinacion për pushimet.

Por nëse Norën e shoqëronte e ëma, Roberti është fotografuar në shoqërinë e një vajze brune e cila është e dashura e tij e re!

Fytyra e vajzës nuk është bërë ende publike dhe fotot janë kapur nga pas, por tani që u ‘kapën mat’ çdo gjë do të zbulohet!

1 komente në “FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin”

  1. Johani says:

    Jam lexues i rregullt i gazetes Tema pour edhe i gjithe shtypit shqiptar,quditem pse i jepni kaq hapsire nje askushi, thjesht nje rrugaq qe e zbulon poshtersine e vet, po ky as te flet mir nuk di e si mund te quhet artistes,vetem pse nderron kurvat me shpesh se kmishat e trupit !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *