Ngatërroi himin e Shqipërisë me të Armenisë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë

Incidenti me himnin e Shqipërisë, në ndeshjen ndaj Francës, ishte vetëm episodi i parë i asaj nate.

Më vonë, spikeri i stadiumit tha se kërkon ndjesë për ngatërrimin e himnit të Armenisë, ndërkohë që duhet të thoshte të Shqipërisë.

Frank Stanislas Andre Barzhin ka folur për atë që ndodhi dhe ka thënë se nuk ka fjetur dy net.

“Nuk kam fjetur dy ditë dhe ndiehem tmerrësisht keq për atë që ndodhi. Ishte një gabim shumë i rëndë nga ana ime dhe jam gati të marr përsipër pasojat që ky gabim mund të sjellë,” theksoi 50-vjeçari.

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “Ngatërroi himin e Shqipërisë me të Armenisë, komentatori: Nuk më zuri gjumi dy ditë”

 1. SHKELZENI says:

  Le licenciement pour faute grave ..nuk eshte shaka 50 vjec nuk ke asnje shance per pune perfundoje sdf ne rruge

 2. cuni says:

  Gafat e gazetareve ne drejtshkrim nuk kane te sosur. Nuk ka ndonje filter Tema?

  Numerojini pak gabimet ne kaq pak rreshta, duke filluar me titullin…

  E bastarduat Shqipen!

 3. Whitesnake says:

  Mos e rruaj hiç…edhe une sot te klubi i lagjes porosita konjak teksa në mend kisha fernet.

 4. anton says:

  Asgje nuk i ka ndodhur, se gabimi i ndodhi me shqiperine et nuk eshte se francezet e duan ate. Ai vazhdon te punoje per qejf, dhe munde te kete marre nje qortim te bute.
  Shume persona mund edhe te jene kenaqur ose tallur me kete gafe te patelorueshme per nje shtet aq te fuqishem e te pergatitur teknollogjikisht.
  Por kur nuk ka konsiderate, kur nuk na njohin vetem si azil kerkues apo hajdute e shperndares droge, normal qe te tilla ngjarje ndodhin.
  Biles disa simptaizante te Marine Le Pen jane ngazelluar me kete gafë, te cilen disa e kuptojne si me dashje nga ana e spikerit.

  Merci les français, on vous adore, mais ce soir là, vous vous êtes bien foutu de notre gueule.

 5. Shqiptar says:

  Kjo tregon qe njerezit si ky kane karakter..!

 6. betixho says:

  JE PAGUAR.NUK JE ASGJË,VEÇSE NJË AGJENT I NDYRË SERB.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *