Sekretari i PS: E shikoni që nuk ka patur skenar për ta djegur Parlamentin? Meta e pranoi se ishte situatë artificiale

Nga Alfred Peza

A e mesuat me ne fund edhe nga goja e Ilir Metes, se ne Shqiperi nuk kishte asnje shans per ate qe Monika Kryemadhi, Sali Berisha dhe Lulzim Basha kane 6 muaj qe na e servirnin si “revolucion popullor”?!

“Kjo ka qene nje situate artificiale, ky polarizim nuk ekziston poshte ne shoqeri, nje antagonizem i orkestruar nga lart, per te mbajtur ne ngerc Shqiperine…”

Bravo. Braaavooo. Bravoooooooo….

A e shikoni qe nuk ka patur as skenar per te djegur Parlamentin dhe asnje shkak per te shtyre zgjedhjet e 30 Qershorit?!

Sepse “kjo ka qene nje situate artificiale”. Artificiale…

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Sekretari i PS: E shikoni që nuk ka patur skenar për ta djegur Parlamentin? Meta e pranoi se ishte situatë artificiale”

 1. ben says:

  Fredo
  Sec kam pershtypje se me kaq lepirje po mundohesh te justifikosh edhe milionin e dyte me euro???

 2. Tini says:

  Ok…dihet qe politika eshte kurve….ndersa Ilir Meta nuk eshte kurve politike…por kurve fiziologjike… e kuptoni taniiii.

 3. Lasgushi says:

  O budallenj të PS ashtu si nuk e katranosni të qeverisin Shqipërinë,ashtu dhe nuk dini ti hidhni poshtë me fakte dierekte e indirekte pretendimet e “të zgjuarve” nga fshati,si puna e Likes.CFARË RREZIKU KISHTE TË DIGJEJ PARLAMANTI SHQIPTAR?Që bëri të domozdoshme shkeljen e kushtetutës.Në një kohë që policia shqiptare kishte 6 muaj që luante si macja me miun me atë turmë të vogël.Me nr.policësh,paisje e prova çdo 3 ditë që lëndët fshinte by… me turmat e organizuara nga gruaja e Presidentit të trembur,jo që këta mundet të digjnin godinën e parlamentit.Deri kur këta fshatarë kujtojnë se.do gënjejnë shqiptarët dhe të huajt,ashtu si gënjejnë dhe tallen me drejtuesit e PS.dhe kryesisht me Edi Mavrinë.Që e mbajnë veten “të zgjedhuri” e të majtëve. Pale,Ai mer guximin të tallet me ju,në fund të konferencës.O të fshiftë panukulla.

 4. USA says:

  Keta vjedhin dhe gejejne te gjithe meta tha do digjet parlamenti Po rucin nuk e thrita se ish ne tepelene per nje synetllek po ja thash ne telefon hajde sekretare sali meta president. Cmenduria e radhes fredua.

 5. Komentuesi says:

  Lasgush! Avash se e ke maere me shume te perpjekur.Vetem nje te drejte ke ne komentin tend “CFARE RREZIKU KISHTE DJEGIA E PARLAMENTIN SHQIPETAR” e VERTETA NUK KISHTE NDONJE RREZIK SA TE SHKELEJ KUSHTETUTA.Kurse per te tjerat nuk ke te drejte te ofendosh e ti poshtrosh socialistet dhe kreun e saj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *