VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht

Aurela Hoxha ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram” një video ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës.

Ndjekësit e saj të shumtë e kanë pëlqyer me mijëra herë këtë video, por disa prej tyre e kanë kritikuar ashpër pikërisht për veshjen e saj.

Aurela shfaqet e veshur me një palë bikini shumë të vogla dhe një gjë e tillë duket se nuk u ka pëlqyer aspak fansave të saj, të cilët shprehen se nuk është kjo veshja e duhur për muzikën në sfond.

Madje disa e quajnë trup të madh dhe ofendim për folklorin shqiptar. “Kjo nuk është këngë par t’u kërcyer me këtë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar por që shumë gjynah se nuk i shkon kjo video”, shkruan një ndjekës.

Po ti vishu normale njehere pastaj shko te tradicionalja. Ose vishu si te duash po te lutem mos na i shemto kenget me keto pamje…”, i shkruan një tjetër.

Në qoftë se në plazh nuk ka veshje tradicionale atëherë do të ishte më mirë të mos e postoje këtë video pothuajse gjysmë nudo”, komenton një tjetër.

Fjalëve të ndjekësve iu është kthyer Aurela, e cila shprehet se në plazh nuk mund të ketë njëri me vete veshje tradicionale.

Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale, ndjesë”, shkruan ajo dhe menjëherë ka reaguar një ndjekëse.

 

View this post on Instagram

 

For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness… keshtu qe hajde ta vallzojna vallen e Tropojes 🥳😍😅

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO/ Ndjekësit kritikojnë Aurela Hoxha pse kërceu vallen e Tropojës gati nudo mbi jaht”

  1. rroku says:

    Po SONI MALAJ a nuk ka kenduar apo kercyer gati nudo…. Ku pyrsin per moral keto mostra….

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *