VIDEO: Tentoi të vidhte dyqanin e saj, 82-vjeçarja “bën për siptal” hajdutin

Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj.

Në pamjet filmike do të shikoni se si e moshura përballet me hajdutin dhe e godet atë në kokë me shkopin e saj për ecje.

Fatmirësisht 82 vjeçarja pësoi lëndime të vogla.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka arritur të arrestojë një 28-vjeçar, i cili dyshohet për këtë grabitje.

Ngjarja ndodhi në një dyqan në Stoke, Trent. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *