VIDEO: Trajneri i Kosovës humbet toruan në tunel, pas pësimit të 5 golave në pjesën e parë

Bernard Challandes, trajner karizmatik, nuk u përmbajt pas fundit të pjesës së parë teksa Anglia po fitonte 5-1 dhe Kosova kishte shënuar e para.

Trajneri i ekipit “Dardan” u kap nga kamerat teksa shfrynte…

Kushedi çfarë ka bërë në dhomat e zhveshjes…

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *