VIDEO tronditëse: Makina përplas nxënësin, e hedh disa metra në ajër

Ky është momenti tronditës kur një makinë përplas një nxënës i cili po kalonte rrugën.

Në pamjet filmike do të shikoni se si makina hedh disa metra në ajër të riun.

Fatmirësisht pas përplasjes nxënësi ngrihet në këmbë dhe ikën nga rruga.

Aksidenti i frikshëm ndodhi në Kharkiv, Ukrainë. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *