“Basha na ka thirr te memoriali i Azemit, po si mund të shkojmë ne atje, kur ai i ka përjashtuar Rudinën?”

Lulzim Basha ka thirrur këtë 12 shtator demokratët, të bëjnë homazhe tek memoriali i Azem Hajdarit.

Por, këtë vit situata është e sikletshme, duke qenë se demokratët do bëjnë homazhe tek memoriali i Azemit, në një kohë që Lulzim Basha i ka përjashtuar të bijën nga partia.

Kështu shkruan një prej demokratëve, Osman Metalia:

“12 shtator.

Demokrateve ju kane kerku me shku te memoriali i Azemit.

Po si me shku une aty, kur te bijen e Azemit, Rudinen, Lul Basha e ka perjashtu prej partise qe themeloi Azemi?”

(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

3 komente në ““Basha na ka thirr te memoriali i Azemit, po si mund të shkojmë ne atje, kur ai i ka përjashtuar Rudinën?””

  1. Qifi says:

    Po pse habitesh o luc???!!! Berisha e vrau dhe prap i shkonte te varri bashke me gruan dhe femijet. Ndersa basha vetem e hoqi nuk e vrau. Ju tropojsit jeni rrace e ndyre meritoni vetem plumin

  2. sadiku says:

    Po shkoni dhe beni sikur qani, se dhe ai vet nuk eshte hero, kete e di dhe vet Azemi. Heroj te tille ne shqiperi vriten ç’do jave neper trotuare e lokale. Nuk mund te shkelet gjaku i nje heroi qe luftoj apo dha jeten ne krye te detyres, herojte e luftes i keni vrare per dyti kur keni shpallur Azemin hero. Te gjithe ju te vrisni e te qani, me shejtan se shejtani.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *