FOTOT: Gazetarët “turpërojnë” prezantuesen seksi, ia tërheqin fustanin gjatë intervistës

Kur je e bukur dhe seksi mundësia është më e madhe që të jesh në qendër të vëmendjes. Një incident aspak i këndshëm i ka ndodhur prezantueses seksi të motit.

Gjatë një ceremonie të ndarjeve të çmimeve në Buenos Aires në Argjentinë, prezantuesit kanë nxjerrë zbuluar bukuroshen 25-vjeçare.

Në foto shihet vajza seksi e motit, e veshur me një fustan të mrekullueshëm. Ajo afrohet te tre prezantuesit për të treguar me detaje fustanin e saj, por njëri prej tyre e tërheq më shumë seç duhet, duke ia nxjerrë të gjitha në shesh.

25-vjeçarja nuk kishte veshur të brendshme dhe u “turpërua” para të gjithëve.

1 komente në “FOTOT: Gazetarët “turpërojnë” prezantuesen seksi, ia tërheqin fustanin gjatë intervistës”

  1. Uomo qualunque says:

    Kjo gazete eshte bere rembythje fare. Me keto tituj qe ve pa lidhje fare

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *