FOTOT: Këngëtarja e famshme vjen seksi me bikini të verdha

Britney Spears kohët e fundit ka qenë në një pozitë jo të mirë, për shkakun se babai i saj Jamie u akuzua për abuzin me djalin e saj Sean, 13 vjeçar.

Por Spears duket se ka larguar mendjen nga drama familjare për të kaluar pak kohë në Haëai.

Ylli 37 vjeçar dukej e lumtur dhe e shëndetshme, kur u shfaq rreth plazhi të Honolulu e veshur në bikine. (TemA)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *