Eva Murati as pohon, por as mohon ndarjen nga djali i Jozefina Topallit

Moderatorja e njohur sportive, Eva Murati, ishte e ftuar në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, për të folur rreth të rejave nga jeta personale, por edhe projektet e reja televizive dhe jo vetëm…

Pas lajmeve për ndarjen nga djali i politikanes Jozefina Topalli, jeta personale e 24 vjeçares ka qenë gjithnjë në fokus të mediave.

E pyetur lidhur me këtë çështje, Eva as nuk pohoi apo mohoi nëse është dikush në jetën e saj, por theksoi se për momentin ndihet e lumtur dhe kaq i mjafton.

2 komente në “Eva Murati as pohon, por as mohon ndarjen nga djali i Jozefina Topallit”

  1. ''kurre mos'' luftoni'' me derrat[sunitet],sepse ju leroseni ndersa derrat[sunitet] zbaviten......''[G.B. Shaw] says:

    dhe ”murat” dhe ”eva”!!!!! o Zot sa te peshtire qe jeni more sumqira arabe…………..!?

  2. Qinani says:

    Fotografi qe çojn n kemb karnat e mashkullimit,sic i coheshin n kemb diktatorit hoxha poppli shqiptar.
    Kjo quhet diktatura e pidhit.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *