FOTOT/ Bebe Rexha kritikohet për të pasmet: E mban famën me b*th, ja përgjigja “epike”

Ditën e djeshme këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ndau me të gjithë ndjekësit e saj një video duke bërë ‘twerk’ në avion.

Dhe sigurishtë nuk kishte dyshim që kjo video do të rrëmbente vëmendje, madje edhe pilotët janë kthyer duke e shikuar 30-vjeçaren, teksa tund të pasmet.

Për vetëm një orë ky postim i këngëtares shqiptare morri me mijëra pëlqime e komente të ndryshme, duke e vlerësuar për jetën që bën.

Por siç duket kjo vidoe nuk është pëlqyer nga të gjithë.

Një ndjekëse e këngëtares i ka shkruajtur në koment:

“Je sforcuar per te mbajt famen me byth’.

“Shko laj gomarin”, i është kthyer Bebe, koment i cili shkaktoi replika të shumta edhe për faktin që këngëtarja iu përgjigj shqip.

2 komente në “FOTOT/ Bebe Rexha kritikohet për të pasmet: E mban famën me b*th, ja përgjigja “epike””

 1. suede says:

  i qenka pergjigjur si mona e likes.

 2. #Gopisti i NSHRAK-ut says:


  Si Flamur na qenke veshur
  thagmë, e fisme si princeshë
  unë jam gati për t’u ndeshur
  por ç’e do, s’na bëre ftesë.
  .
  Kuqur ti, kuqur dhe sfondin
  elegancë dhe plot finesë
  do tërboç dhe Baba Mondin
  më të madhin e Teqesë.
  .
  Krahët, mbyllur pse i mban
  ngrihu, lart në fluturim
  se të zë ndonjë jaran
  e të trëmb me përdhunim.
  .
  Si Flamur je moj biondinë
  po ç’e do, s’na bëre ftesë
  hapi shalët siç di tinë
  të duket shqiponjë e zezë!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *