FOTOT/ Këngëtari i njohur, baba me ish-të dashurën e të birit?

Reperi i famshëm P.Diddy u kthye në kryefjalën e mediave pak muaj më parë, për shkak se u lidh me ish-të dashurën e djalit të tij.

49 vjeçari dhe e dashura e tij 22 vjeçare Lori Harvey jo vetëm që janë lidhur, por po e kalojnë marrëdhënien e tyre në një tjetër stad.

Mediat raportojnë se ata presin një fëmijë, teksa Diddy u fotografua duke i fërkuar barkun të dashurës së tij.

Për momentin nuk ka ende asnjë konfirmim dhe nuk dihet se si do e presë i biri i Diddy lajmin, nëse ish- e dashura e tij ka mbetur shtatzënë me të atin.(TemA)

1 komente në “FOTOT/ Këngëtari i njohur, baba me ish-të dashurën e të birit?”

  1. lani says:

    skan gje te ndare nga majmunat kto skan lidhje me njerzimin kto rrac e qelbur

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *