FOTOT LAJM: Deputeti i Lulzim Bashës, habit me qethjen e tij

Deputeti Kujtim Gjuzi ka habitur, ndërsa është shfaqur në një komision parlamentar.

Ai është qethur si një adoleshent, duke lënë të çuditur edhe kolegët e vet.

Gjuzi hyri në Kuvend, si aleat i Partisë Demokratike. (TemA)

 

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “FOTOT LAJM: Deputeti i Lulzim Bashës, habit me qethjen e tij”

 1. Zigur Qarri says:

  Hahahaha…shoku i Edvin Escobar D’Rames,vota me e sigurte per vendimet e Kryeministrit drogaxhi.
  Eshte me Makine te re tani Kujtim Gjuzi,ai qe kur hyri ne Parlament,kishte vetem 10 mije Leke te vjetra!
  Kush ja dha Leket per Makinen?-drogaxhiu Edvin Escobar D’Rama,ai qe e dergoi edhe tek Teatri ne mes
  te nates,por qe e larguan si qen te rrahur budallain.Te gjith budallenjt votojn per D’Ramen!!!

 2. asd says:

  Epo ky eshte ne opozite me atletet dhe poturet e Rames.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *