I kërkoi favore seksuale studentes, shoqërohet në polici pedagogu pervers Denis Himci

Policia e Elbasanit ka shoqëruar në komisariat pedagogun e universitetiot të këtij qyteti Denis Himcin pas publikimit në media të një video-përgjimi ku dëgjohej teksa i kërkonte favore seksuale një studenteje.

Emisioni investigativ Stop publikoi në puntatën e sotme rastin e Pedagogut Himci, i cili i kërkonte favores seksuale një studenteje në këmbim të marrjes së disa lëndëve ku ajo ishte mbetëse.

Në videon e publikuar nga “Stop”, pedagogu Denis Himci shfaqet me një makinë tip Audi, ndërsa tregohet këmbëngulës duke i bërë komplimente dhe duke i premtuar vajzës veç marrjes së provimeve, edhe dhurata gjithashtu.

“Mallkuar ai që nuk të do ty, të çoj unë për ndonjë masazh. Zëre se unë jam engjëlli yt dhe do t’i plotësoj të gjitha nga A-ja te Zh-ja”, dëgjohet të thotë ndër të tjera pedagogu në video.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “I kërkoi favore seksuale studentes, shoqërohet në polici pedagogu pervers Denis Himci”

 1. o tourk'alvanos eshte i pabese! says:

  largoni turqit nga cdo post social ndryshe kjo bourdhelo arabe do te mbaje ere kapote/rrot [email protected] sunite ………….

 2. La troia e katunit says:

  Berishistani i kafsheve te fshatit

 3. Jazek Edepsez says:

  E ka thene Ben Blushi: ky qytet ka femra te shemtuara dhe meshkujt te piste.

 4. POPULLI says:

  KY ESHTE NIPI APO DJALI I ISH KRYEHETUESIT KOMUNIST QE U BE EDHE ZVMINISTER BUJAR HIMCI….???

 5. Gjergji Simaku says:

  Fajin e kane:
  1. DHORI KULE
  2. JORGAQ KACANI

  keta e bene bordello akademike universitetet.
  Qerojini keta dhe shpetojne universitetet.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *