FOTOT/ Aktorja dhe ish-modelja e Playboy rrëfen përdhunimin nga miliaderi Epstein kur ishte adoleshente: Vazhdoi disa vite…

Aktorja britanike dhe ish modelja e Playboy, Anouska De Georgiou, ka përshkruar se si ajo është manipuluar dhe abuzuar seksualisht nga pedofili Jeffrey Epstein.

De Georgiou, e cila u rrit në një familje të pasur dhe shkoi në shkollë me dukeshën e Kembrixhit, Kate Middleton, në “Marlborough College”, tha se ajo u takua me Epsteinin në vitet nëntëdhjetë përmes miqve, kur ishte në Londër.

Epstein shpejt filloi të udhëtonte me të dhe ta çonte drejt pronave të tij anembanë globit, përfshirë Nju Jorkun, Parisin dhe shtëpinë e tij në Karaibe, të quajtur “Orgy Island” nga vendasit.

Në një intervistë për NBC, De Georgiou tha se Epstein abuzoi për disa vite me të.

“Kur më përdhunoi, ishte shumë vonë.

Njerëzit e tjerë përreth Epstein, e shihnin këtë gjë si diçka normale dhe nuk reagonin.

Nëse jeni e re dhe po ecni në një rezidencë, ose në ishullin e dikujt, dhe të gjithë njerëzit që janë të pranishëm veprojnë sikur kjo është në rregull dhe ju jeni e vetmja që mendoni se kjo është e çuditshme, është e vështirë të thuash diçka”, deklaroi ajo.

“Nuk është se më përdhunoi direkt, por më joshi dhe më manipuloi emocionalisht e financiarisht”, tregon ish-modelja.

De Georgiou thotë se në ishullin e orgjive të Epstein, shihte dhe shumë vajza të tjera të reja, të cilat më pas rezultuan se ishin abuzuar seksualisht nga miliarderi që vrau veten në burg, por dhe nga miqtë e tyre.

Ajo shprehet se iu deshën shumë vite që të merrte veten nga abuzimet seksuale.

(TemA)

6 komente në “FOTOT/ Aktorja dhe ish-modelja e Playboy rrëfen përdhunimin nga miliaderi Epstein kur ishte adoleshente: Vazhdoi disa vite…”

 1. pra ksaj i hante By..a vet
  dhe Kafsha Perverse e “Perdhunonte”
  nderkohe bjondes i dukej sikur te ishte ne nji Film ose Ender te bukur ,
  ne ji prralle si ajo ” e bukura & bestia ”
  me nji fund te padeshiruar
  zgjuar joashtu si kishte enderuar loool !!!!!!!!!!!!!!!
  io n capisco piu ! 😛

 2. Ismail Karade says:

  Po kjo!
  Pas disa viteve…..”kuptoji” se kishte hongur kar..rot.!!!
  Dhe akuzon “guzhinjerin” pse ja dha.por “harron” qe ishte e uritur dhe ja donte barku vet.
  S t jep njeri me zorr me honger oj cuc!

 3. Polemiksi says:

  Po rrugën për te policia, ato vitet e kishte harruar kjo? Apo nuk kishte fituar lek mjaftushëm.

  “Nuk është se më përdhunoj direkt, por më joshi dhe më manipuloj emocionalisht dhe financiarisht”, tregoj ish modelja.

  Pothuaj aktore porno që hankohet për përdhunim.

  Më vjen keq për femrat që përdunohen vërtet se me këto denoncime qesharake nga këto akotoret po dekredibilizohet komplet denoncimi për përdhunim.

 4. Klorea says:

  Ik moj tyryfycke!
  T’i dhe sera jote nuk keni as turp, as cipe.
  Askush nuk te kruan po nuk te hengri, keni kapur majat me ate te shkrete by***.
  Hajde sikter, e perdale!
  Ku ishe deri tani, pse nuk fole ?

 5. Ujku Plak says:

  I iku gruaja nga shtepia dhe u kthye pas 2 ditesh , e pyet burri ku ishe? Ajo i thote : Lere se cfar kam vuajtur, 3 dite me radhe me kane perdhunuar, . Ai : jo 3 po 2, Ajo : po une do shkoi edhe neser, , Edhe keto kurvat plaka mbasi u shkerdhyen dhe brodhen, kane mbete pa leke se e kane koken me copa k. . . . .i Dhe jo me tru , kerkoin qiqra ne helle

 6. ana says:

  ” Me joshi dhe me manipuloje emonocionalisht dhe financiarisht”- thote debilja dhe kete e quan perdhunim. Karakurve e keqe qenke. Po te gjitha mardheniet seksuale jo dhunuese keshtu behen me joshje.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *