VIDEO: Tërmeti tmerron “live”gazetaren në studion e lajmeve

Një tërmet me magnitudë 5.8 ballë me epiqendër në detin Adriatik tronditi ditën e sotme Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ka shkaktuar persona të lënduar dhe dëme materiale në disa qytetet të vendit.

Tërmeti i fuqishëm u ndihe dhe në Tiranë, duke bërë që qytetarët të dalin jashtë banesave.

Ndërkohë, gjatë lëkundjeve të tërmetit gazetarja e Ora News ka kaluar momente frike teksa ishte “Live” duke transmetuar edicionin e lajmeve.

Por, dhe pse tronditjet ishin të forta gazetarja mundi të transmetonte lajmet deri në momentin e ndërprerjes së edicionit.

REMOTE_ADDR:[]

2 komente në “VIDEO: Tërmeti tmerron “live”gazetaren në studion e lajmeve”

  1. Ne nji situate te tille kerceuese per jeten ,
    gjithcka pushtohet nga ajo ndjenje frike e pasigurie ,
    te reagojne te tronditur kudo ata ndodhen
    siedhe kjo spikere Televizioni .

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *