FOTOT: Brenda dasmës VIP të Bleros dhe Afronës

Të gjendur në Ranën e Hedhun, në një ceremoni martesore të mbajtur përgjatë perëndimit të djeshëm, Blero Muharremi dhe Afrona Dika kurorëzuar dashurinë e tyre shumëvjeçare.

Të pranishëm ishin miq të çiftit, përfshirë këtu artistë të shumtë të estradës si dhe familjarët përkatës.

Këngëtari shkoi drejt altarit përkrah vajzës së tij, Tarës, nga martesa e mëparshme me Teuta Krasniqin, e ndërsa Afrona u shoqërua nga babai.

Dika mbajti veshur plot tre fustane.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *