FOTOT: Kejvina Kthella dhe Franceska Jace sherr pas pozave seksi

E ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” të Rudia Dembacajt modelja Kejvina Kthella ka rrëfyer se çfarë ndodhi mes saj dhe Franceska Jaces ku pas setit fotografik që ato bënë, publiku i personifikoi si motra .

E ngacmuar se çfarë ndodhi me Francesken sepse tashmë ato as nuk i pëlqejnë postimet e ndjekin më njëra – tjetren në instagram .

Kejvina shprehet se tashmë është më mirë që të qëndrojnë larg njëra – tjetrës duke mbajtur një distancë të caktuar sepse kështu do ishte më mirë .

Dukej dhe nga shqetësimi i saj kur u pyet “Se çfarë ndodhi midis tyre “ siç duket vajzat do kenë pasur hatërmbetje shumë të forta përderisa kanë vendosur diçka të tillë .

 

1 komente në “FOTOT: Kejvina Kthella dhe Franceska Jace sherr pas pozave seksi”

  1. Ardi says:

    Stambolli digjet
    Kurvat krihen.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *