Kashar, Gjylameti: Të gjitha forcat e emergjencës në terren pranë çdo qytetari

“Të gjitha forcat e emergjencës janë mobilizuar pranë çdo zone për të parë nga afër dëmet nga lëkundjet e tërmetit, u shpreh sot Deputetja PS-së Blerina Gjylameti, ndërsa ndodhet në terren në Kashar.

“Pas mobilizimit të menjëhershëm ditën e djeshme në çdo zonë, mëngjesin e sotëm bashkë me Shkëlqimin, Gentin, Xhevairin dhe Klevisin inspektuam nga afër banorët e Lagjes 14 dhe kampin e ngritur në Kashar”, tha ajo

Gjylamet thekson se “Jemi pranë çdo qytetari për t’i plotësuar çdo nevojë”.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *