FOTOT: Super-makina e Erdogan “habit” serbët

Presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan ndodhet për një vizitë dy ditore në Serbi.

Përpos takimeve të rëndësishme që ai po mban atje, vëmendjen e serbëve e ka tërhequr dhe makina e tij super luksoze, Mercedes Benz s class.

Limuzina e presidentit turk duket vërtetë e jashtëzakonshme.

Duhet thënë se në shumicën e rasteve Erdogan i jep vetë automjetit.  (TemA)

18 komente në “FOTOT: Super-makina e Erdogan “habit” serbët”

 1. Xaxastani buze deti says:

  Karagjyzel mercedesi. Bashibozuket e anadollit, si kopilat e tyre ne Albanistan. Mercedesa, dashnorere, restorant dhe dru gruas ne shtepi

  1. undefined says:

   Kopilat e Anadollit dhe gjakun e Erdoganit e ke ne Athine….moter-kurve e Anastasit…atje jane mbledhur shurretoret e Sulltanit qe u konvertuan nga mysliman ne ortodoks …..bashke me ju moter q….300 e arvanites e pabese e injorante more vesh o zgjebe bodrumesh…..

   1. . says:

    Të shkërdhefsha ropt dylber i i ndyrë turkosunite.

    1. undefined says:

     Te shkerdhef….cte mban pragu jevgjit o buce 300..me keq se cta kan shkerdhy….jevgjit e Athines….

   2. Muzaka says:

    Sa do te doja te ta shqyeja menderen turke po te te zija o shamikuqe stambolli

    1. undefined says:

     Shami kuqet e Stambollit i keni ne Athine kane 200 vjet qe bejn “helenin” hahahahahaha o sorrogato 300…rri urte se je i ardhur dhe i duruar ne keto toka por jo i deshiruar more vesh pjelle e skaduar …se te shqyejm bithen jevgjite….dhe ma hiq ate…Muzaka..mor leshqen qe qelbesh era djerse e shurre…

     1. Muzaka says:

      Eh mtqr ç’pune ka Athina e greku mor fshatar sunit kopil anadolli bytheshkerdhyer shqipfoles, fisqire brekegrisur oriental shkerdhate gojore e mbetje turke mor tqr qe do ta kisha ngulur kryqin ne zemer kellire

 2. Tutu says:

  Sa i qau Likes syri per nje makine te tille…!!

 3. Xha teme, i Sateme says:

  mercedes turk…… 😉

 4. lisi says:

  Po rrypi i sigurimit o er-dog-an pse nuk e vendos o rryp

 5. Koli says:

  Qenka si Fatos Nano Bytha.

 6. tropoja 124 says:

  duhet te jemi krenar per rexhepin se asht dashnori rames na qin kryeministrin

  1. prizem says:

   …nuk besoj, pa mbaruar pune me tropojanet nuk e ndyn gjekundi tjeter ai.

 7. Miri says:

  Anadolalbania mercedes dhe para per karburant borxh dhe xhiro

  1. ...... says:

   “Anadolalbanies” ti rruac topet….sa per borxhe kemi dike tjeter qe mban rekordin….hahahahahahahaha

 8. realisti says:

  Para se gjithash Serbet nuk duhet te habiten as me makinen as me shoferin. E para e kane prodhuar ata qe shpiken motorrin me djegije te brendeshme , gjermanet, qe kane treguar se dijne te ndertojne makina. I dyti vjen nga shteti qe ka qene perandori per 500 vjet (turqit) qe duam apo s’duam ne kane treguar se dine te derejtojne jo nje por shume shtete njeheresh. Ki inat por jepi hakun.

 9. bureto says:

  Sa poshtë, sa poshtë niveli….i, i cave!😈

 10. JK says:

  Mjaft me keto servilizma ndaj ketyre diktatoreve. Foto te vjetra, pa lidhje me lajmin.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *