VIDEO: I bënte zhurmë makina, shoferi nxjerr nga motori… pitonin gjigant

Shoferi i një kamioni u hapit kur pa se zhurma që i vinte nga motori i makinës ishte për shkak të  një gjarpri.

Ai kishte dilema nëse motori po i prishej derisa po udhëtonte pasi bënte një zhurmë të pazakontë, dhe kur hapi kapakun pa brenda pitonin mbi 4 metra e gjysmë.

Shoferi menjëherë kërkoi ndihmë nga mekaniku Wynand Bloem, 31-vjeç, i cili nxori nga motori pitonin gjigant. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *