FOTOT/ Ibrahimoviç feston 38-vjetorin duke i dhuruar vetes një super “Ferrari” me xhama virtual 1.5 mln euro

Zlatan Ibrahimoviç asnjëherë nuk ndalet dhe për ditëlindjen e tij, ku festoi 38-vjetorin, ai i dha vetes një makinë të ndërtuar me porosi.

Ajo ka një motor 6.5 litra V12 me 810 kf, dhe mund të arrijë 100 kilometra në orë në më pak se 3 sekonda për saktësi 2.9 sekonda.

Në vend të dritares së xhamit ekziston sistemi “Virtual e mburojës së erës” për të strehuar udhëtarët nga era. Me një ngushëllim të këndshëm, me pak fjalë. Ky është një Ferrari Monza SP2 Limited Edition me vlerë 1.5 milion euro, shkruan corriere.

Ibrahimoviç ka qenë gjithmonë i apasionuar pas motorëve dhe kjo është një perlë tjetër që Zlatan do ta mbajë në garazhin e tij dhe ai ka dashur të tregojë në Instragram.

Ibrahimoviç kurrë nuk dëshiron të ndalet në befasi dhe në moshën 38 vjeçare ai akoma ndjehet më i ri. Gati për Serinë A dhe kush e di nëse do ta shohim përsëri së shpejti në Itali.

REMOTE_ADDR:[{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/ibra-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/ibra.jpg","attachment_id":"1150326"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85ER_MGTHUMB-INTERNA-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85ER_MGTHUMB-INTERNA.jpg","attachment_id":"1150327"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85KC_MGTHUMB-INTERNA-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85KC_MGTHUMB-INTERNA.jpg","attachment_id":"1150329"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85KV_MGTHUMB-INTERNA-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85KV_MGTHUMB-INTERNA.jpg","attachment_id":"1150330"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85FC_MGTHUMB-INTERNA-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85FC_MGTHUMB-INTERNA.jpg","attachment_id":"1150331"},{"thumb":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85F7_MGTHUMB-INTERNA-150x150.jpg","full":"http:\/\/www.gazetatema.net\/wp-content\/uploads\/2019\/10\/AFP_1L85F7_MGTHUMB-INTERNA.jpg","attachment_id":"1150332"}]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *