FOTOT: Luan Hajdaraga bën bashkë Ilir Metën e Kaç Islamin, me socialistët. Braçe “pajtohet” me presidentin

Një aktivitet në përkujtim të të ndjerit Luan Hajdaraga, ka mbledhur socialistët në Tiranë.

Mes të pranishmëve ka qenë edhe presidenti Ilir Meta, që është shfaqur miqësor me “armiqtë” e tij.

Por, nuk mungonte as Kastriot Islami apo Rexhep Mejdani, të larguar prej vitesh nga PS dhe tashmë kundërshtarë të ish-kolegëve të tyre.(TemA)

7 komente në “FOTOT: Luan Hajdaraga bën bashkë Ilir Metën e Kaç Islamin, me socialistët. Braçe “pajtohet” me presidentin”

 1. LB says:

  Ne fotot numer 1,5,6,9 dhe 10, qe jane kryesisht foto nga mbledhjet verehet qe politikanet tane prekin gojen me duar. Ja cdo te thote kjo ne spjegimin nga ana e psikollogeve:
  Fingers in the Mouth – Morris’s explanation of this gesture is that the fingers are placed in the mouth when a person is under pressure. Whereas most hand-to-mouth gestures involve lying or deception, the fingers-in-mouth gesture is an outward manifestation of an inner need for reassurance.
  Qe me fjalet e mia do te thote se njerzit kur prekin gojen, tregon se ata jane genjeshtare dhe me dy fytyra. Kur fut gishtat ne goje personi eshte I tensionuar dhe cfaq shenja te nje nevoje te brendeshme per tu siguruar nga e keqja.

 2. Qelbesirat e Kombit të mbledhur bashkë! says:

  Një mut jeni të gjithë ,pa përjashtim!

 3. Komentuesi says:

  Mire se Kaç Islami eshte koqe kandari nga mallakastra,qe, harram dhe turp qe eshte nga mallakastra,por Rexep Mejdani ç’dreqin pati qe iku nga ps-te.Turp te kete,se ajo parti e mbajtime te gjitha te mirat,Qenka mosmirnjohes.Shume keq.Eshte dhe akademik ky monster e keqe.

 4. Pajtimi says:

  I sheh ne fytyre dhe je i kenaqur qe nuk i ke komshinj.

 5. Qytetari says:

  Respekt per Hajdaragen,por aktivitet paksa i egzagjeruar…..Shoh fytyra dhe persona – politikane – qe edhe e kane pergojuar,por edhe nga ata qe as edhe nje “tungjatejeta”,nuk kane pasur me te.Qytetari

 6. rexha 10 says:

  U MBLODHEN TE GJITHE PER HALLET E POPULLIT .SA PER HALLET E VETA I ZGJEDHI ME KODE,QE QUHET KODI I MAFJES.
  MEQE E SHKUARA IKU SI IKU PO MENDOJNE PER TE NDRYSHUAR TE ARDHMEN DUKE NGRENE E PIRE ,TAMAM SI QAFIRE.

 7. Taqi says:

  Me sa di Une, Luan Hajdaraga, nuk jeton me!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *