FOTOT: Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante që nuk u panë në televizor

Seanca e sotme plenare u shoqërua me debate të forta mes kryeministrit Edi Rama dhe opozitës parlamentare.

Ndërkohë, përpos tensionit, ata u shfaqën edhe të buzëqeshur.

Më poshtë po përcjellim disa nga momentet që nuk u panë në televizor. (TemA)

2 komente në “FOTOT: Sherr dhe humor në Kuvend, ja momentet më pikante që nuk u panë në televizor”

  1. Deputetet shqiptare mundohen te duken fotozhenike ne fotografi se po te ishte per diskutime me bereqet ne kuvend tallin vetem bythen. Shperndajeni kete kuvend dhe beni zgjjedhje ku deputetet te votohen me emer nga populli jo me lista qe del deputet edhe njethundraku

  2. Bubulja says:

    Eh mi Grida , pse ike. Kur kaloje ti aty pari, neve na dridhej saliani nen breke

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *