Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të problemeve me drejtësinë.

“Kanë djegur 182 deputetë mandatet dhe kanë hyrë 17 qelbësira, që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut, njëri shitet me dosje terroriste, tjetri me emër të dytë narkomani, tjetri me familjarin që ka në burg, tjetri me drogën, tjetri me korrupsionin, tjetri me tenderat etj. 

Dhe ky është faji ynë.

Dhe çfarë ndodh, njëri me Vettingun e mamit, tjetri me Vettingun e babit, një tjetër sjell një trafikant aty dhe ne nuk merremi më këtë po merremi pse u dogjën mandatet. 

Shumë mirë bëmë që dogjëm mandatet dhe ishte gjëja më e mirë”, theksoi ajo.

REMOTE_ADDR:[]

24 komente në “Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira”

 1. beso says:

  E shikoni me cfar gjuhe flasin prostitutat…..

  1. vang says:

   plasi nga budallalleku dhe xhelozia

 2. h says:

  Ne evropë ,do mjaftonte fjalori prej rrugaçeje i ksaj gruas,
  per të mos puthur jo vetëm nëpër tv surrugato,por nuk do merrie asnjë votë.
  Askush nuk do ulej me të në të njëjtën tavolinë ,as gabimisht.
  Zonjat që fshijnë natten rrugët,kanë më shumë etikë dhe edukatë qytetare.
  Por fati i saj është se jeton dhe vjedh në shqipëri.

 3. LSI says:

  Ngeli neper kanale tv kjo funderrine . A ka me qelbesire se kjo femer ??
  A ka njeri me te lig, me inaçie, me hajdute, me te peshtire se kjo femer ??
  Burgu e pret kete qelbesire

 4. Zoti Murrizi per Kryemister says:

  Mua me pelqen zoti Murrizi,b

 5. demo says:

  Shume mire bene qe moren mandatet.Shpetuan shtetin.

 6. Timo says:

  Keep te drejt moj sharabajk so ti u pasurove me vjedhje….

 7. Komentuesi says:

  Ne te sateme vafsh ti moj fallxhore bshke me Shlaengjiturin Basha. Na plasi bytha,ju te opozites,te gjithe muter jini.

 8. Labi says:

  Po, qelbesira te emerusr nga qelbesira

 9. Ragipi says:

  Kjo fallxhorja qe nuk mund te ia qelloj fatin e vet tani i shan te vetet kjo e marre dhe me e zeze se vet ata qe i perqesh.

 10. ALBAN DEGA says:

  TI JE KRYEQELBESIRA E BALLKANIT

  A nuk i keni futur vete ne liste… Po nuk keni faj ju po Gramoz Ruci e Edi Rama qe u daroviten me mundin d djersen e shqiptareve, jo pak por mbi 240 milione leke, kur vete ju pa ju detyruar askush me vullnetin tuaj dhe neneshkrimet tuaja hoqet dore, dogjet mandatet per te djegur Shqiperine bashke me karriket edhe te Rames edhe te Rucit….
  Ndofta ka te drejte Sali Berisha, qe sipas gojes se Azem Hajdarit, i quante dhjeracake lider ala Fatos Wiski!
  Ju befshin haram te dy paleve !

 11. Dull tropoja says:

  Ik o qelbesira nr 1 se nuk ta ven njeri npull.

 12. Cudia says:

  17 qelbesira qe i vute ju ne listat tuaj per kandidat per deputete. Tani ata jane deputete. Ata mund te jene qelbesira por ti qenke komplet idiote.

 13. Alumi says:

  Ik moj putane. Familja me degjeneruar si mund te ekzistoj. Ti dhe Ilir hajduti e keni vendin ne burg. Ptu ndyresire…

 14. Bobolja says:

  Me qelbesire se familja jote ska …

 15. Ne fakt qelbesirat iken nga parlamenti ,,,
  Tani buka qe u vodhen femijeve te shqiptareve do t’u mbetet ne fyt.
  Burgu plot drita i Reçit po zevendeson vilat ne gjirin e Lalzit,Kakome,Jale,Dhermi,Shkembi i Kavajes,Mali i Robit…
  Paste ke me prit gjithmone!
  Lulezofte e jetofte sa me gjate ai burg!
  Edhe per qelbesiren Munike…

 16. kujtimi says:

  Meqe qenka mire djegia e mandateve, po likja pse nuk e djeg!!!

 17. juristi says:

  Kjo e ka harruar qe i gjithe populli e quan kryeqelbesire

 18. sonja says:

  Vetem nje qelbesire, mund te nxjerre nga goja qelbesire. Kush eshte kundra kesaj jane qe…ra, kjo harron qe nuk e do nje komb dhe pertej, sepse motoja e saj dhe burrit pa burrni te saj, eshte vjedhja dhe shantazhi. Edhe ato pak qe i kane ngelur te largohen nga kjo kolere qe bertet sikur pasurine qe vuri, e vuri me pune e djerse. Hiquni mortjeve dhe ndyresirave, qe i gjen aty ku i dhemb popullit me preteksin sikur bashkohet me hallet e tije. Dy kolera ka shqiperia, nje Berisha dhe dy meta mona qe jane nje.

 19. OOOO fallxhore kokemadhe , ke lajthit nga trute fare, a e kupton ce c’po thua, jane kercenu me dosjet e SHIK-ut, ne se eshte keshtu ti i ke fut ne liste me qellim dhe me probleme te hapura me drejtesine keto njethundrake per tu marre euro, se ndryshe ska si kuptohet qenia e tyre ne liste

 20. e pabesushme
  se ku ka arritur pafytyresia njerezore e ate vend
  kryekurva e rrugeve
  lesho fjalorin prej shkerdhate medieve duke pretendu te bej politike heeeeeeeeeeeeeej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Or ti ,
  i qelbti kazan ,
  aty mrena cfar po mba ?!

 21. IS says:

  IS
  O zot, kur do të vijë një ditë mos ja shohim surratin kësaj shëmtirës!

 22. FLUTURA says:

  Pastruesja e pallatit tim eshte shtatqindhere me e edukuar se kjo dhe me evmencur se kjo

 23. rrok cubi says:

  PO SI S’JU VJEN TURP,PO KUJT I BENI MORAL JU PO KUSH JU BESON JUVE,PO JU JENI NJERZIT ME TE DEGRADUAR TE KETIJ VENDI,NJERZIT ME TE URRYER,JU NUK KENI ASNJE VLERE,JU C’DO VLERE E MATNI ME PARA,PO JUVE AJO PARA DO T’JU HAJE KOKEN,DO TJU BEJE TE HARRONI EMRIN TUAJ,JUVE DO JU MPOSHTI MAKTHI PER KRIMET QE KENI BERE,DO FLISNI ME VETE,MILETI KA FILLUAR QYSH TANI TE TALLET ME JU,JUVE JU DUKET VETJA QE JENI NE MAJE,PO HARRONI QE PO U RREZUAT NGA MAJA KENI SHKU PER LESH,SI PERFUNDIM ME JU S’JA VLEN TE MERRESH

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *