VIDEO: Në muajt e fundit të shtatzënisë, modelja vjen nudo

Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun.

Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të par, dhe prej ditësh po i mban të informuar fansat në Instagram.

Së fundi, ylli tronditi ndjekësit e saj kur u zhvesh lakuriq për të treguar ndryshimin në trupin e saj. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *