VIDEO tronditëse: Shkëputet një copë e madhe shkëmbi, bie mbi makinë

Një copë e madhe shkëmbi është shkëputur dhe rrokullisur me shpejtësi të madhe nga kodra, duke përfunduar mbi një veturë që lëvizte nëpër një rrugë në jugperëndim të Kinës.

Nga goditja e fuqishme makina shkatërrohet, ndërsa shoferi që ishte brenda shpëton mrekullisht.

E gjithë këtë ngjarje pothuajse të “pabesueshme” e ka filmuar një veturë tjetër që po lëvizte nga pas. (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *