Berisha “kap” momentin para vendimit të Këshillit të BE për negociatat, ultimatum Ramës: Betejë deri në fund

Ish-kryeministri Sali Berisha i ka drejtuar një thirrje të fortë sot kryeministrit Edi Rama të ndalë terrorin dhe arrestimet ndaj protestuesve të Unazës së re.

Në një postim në rrjetet sociale, ndërsa publikon denoncimin e një qytetari, i cili thekson se Rama ka filluar arrestimet politike, Berisha shkruan “Ndal arrestimeve dhe terrorit policor te protestuesve te pamposhtur te Unazes se Re! sb”.

“Filluan arrestimet politike te Edvin Hajdutit dhe të Sander Kimikut .

Banoret e Unazes se Re nuk terhiqen me keto arrestime.

E kane blinduar me civil dhe Shqiponja zonen e Unazes se Re .

Asnje hap pas . Nga kjo betejë vetem ato do largohen, ne do qendrojme deri ne fund”-thuhet në mesazhin e denoncuesit.

REMOTE_ADDR:[]

4 komente në “Berisha “kap” momentin para vendimit të Këshillit të BE për negociatat, ultimatum Ramës: Betejë deri në fund”

 1. Drejtësia says:

  Ik ore bajgë

 2. cipini says:

  Serbia perfaqesohet me nje njeri “te denje” ne Shqiperi, Sali Poshtersia.

 3. Arber iliri says:

  Sali ti dihet do perballesh me izet haxhine.keta zaptuesit e tokave do shkojne ne vendet nga kane ardh.

 4. alphade says:

  Arrestojeni Berishovicin dhe do te shikoni se si do te gdhinje Shqiperia
  nje dite me vone ! Ndryshe nese nuk e beni ju socialistet me Edin Bla-
  bla-bla, i qofte hallall opozites qe t’ju rrase ju ne burg sepse nuk jeni
  bere te mire per asgje. Mos u justifikoni me ate qe s’na qenkerkan kri-
  juar organet perkatese . Nese do te qendronte ky argument atehere
  perse jane mbushur burgjet edhe pa keto institucione……?!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *