FOTO: Një gjyshe si Jozefina Topalli, fotografohet duke nxjerrë nipin shëtitje nga liqeni

Ish-kryetarja e Kuvendit të Shqipëisë, Jozefina Topalli, para disa muajsh është bërë gjyshe.

Vajza e saj, Megi Topalli, solli në jetë fëmijë e parë.

Topalli ka postuar një foto të ëmbël me nipin, ndërsa shëtisnin te Parku i Liqenit Artificial.

Mesa duket ish-gruaja e hekurt e PD-së po e shijon të bëjë gjyshen dhe kjo është bukur e dukshme.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “FOTO: Një gjyshe si Jozefina Topalli, fotografohet duke nxjerrë nipin shëtitje nga liqeni”

 1. Sara says:

  Bundra po pergatit Sundren per ne qarkullim

 2. Adi says:

  E hapem artikullin ku eshte fotoja??

 3. Rromes says:

  Che cazo se nefrga chi è lei.

 4. Jugu says:

  Po beheni si lavatrice per te lare mekatet e Jozefines apo keshtu ju urdheron Rama. Te pa fytyre, tani qe i sherben Rames na e paraqitni si humane, familjare, kurse kur ishte kundra si bushter, fashiste, grua burre, zemer zeze, etc.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *