“Mollë sherri për luftën brenda apartamentit, flet halla e Marsidës: U martua që 14-vjeçe, djalin e vogël e ka me burrin e dytë

Familjarët e Marsida Qatjas nuk kanë qenë në dijeni për faktin se ajo ka pasur një lidhje jashtëmartesore me Dritan Haxhollin, i cili mbeti i vrarë pas një sherri në banesën e saj.

Halla e saj ka deklaruar për ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ se Marsida ishte martuar që 14 vjeçe me burrin e parë, lidhje nga e cila erdhën në jetë dy fëmijë. Më pas ajo tregoi se me burrin e dytë 30-vjeçarja solli në jetë një djalë, që aktualisht është 2 vjeç.

“Marsida është martuar 14 vjeçe, me burrin e parë ka 2 fëmijë, ndërsa me burrin e dytë ka një djalë. Ne nuk e dimë që Marsida ka pasur lidhje me Dritanin”, pohoi e tronditur halla e saj.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në ““Mollë sherri për luftën brenda apartamentit, flet halla e Marsidës: U martua që 14-vjeçe, djalin e vogël e ka me burrin e dytë”

  1. Kellira says:

    Ju lutem ma informoni edhe se cfare pozicioni qirje ka te preferuar. Me detaje. Mundohuni te jeni profesioniste.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *