Basha thirrje vlonjatëve: Më prisni te “Bar Holiday” pranë xhamisë, vij në 17:00 aty të nisim rrugëtimin për Shqipërinë

Lulzim Basha vijon turin e takimeve në lokalet kryesore të qyteteve.

Së fundmi ai i ka bërë një thirrje vlonjatëve që ta presin te “Bar Holiday”.

“Ftoj çdo të ri e të re të Vlorës të më bashkohet sot në orën 17:00 në “Rrugëtimin për Shqipërinë🇦🇱“, shkruan Basha teksa ndan edhe sloganin.

REMOTE_ADDR:[]

5 komente në “Basha thirrje vlonjatëve: Më prisni te “Bar Holiday” pranë xhamisë, vij në 17:00 aty të nisim rrugëtimin për Shqipërinë”

 1. Çentrale says:

  Po po mos e qeth

 2. lyli do ju kercej para te gjitheve
  si profesionist i Bel Dancit qe eshte diplomuar e Hollande e klubet e Nates ,
  dhe do ju perkedhel me bythey e tij sexi ,
  me radhe ,
  duke ju a cik ato koka kari te gjithve pa perjashtim .
  Pra ke Hollidey bre ,qs doni me jetue bathqimin live
  pedera vlorak

 3. ilir says:

  hajde se preshin e kemi gati dhe te gjate si te pelqen ty o pederast

 4. USA says:

  Vlora sot ka Feste vjen Hajduti i Fajdeve.

 5. rexha 10 says:

  ME PRISNI KE TENDA E QYPIT PER NJE DITE TJETER , SE DO TE DALE EDHE ANDEJ NGA HOLLANDA ,SE PO ME TRADHTOJNE DHE NUKE I KAME BESE. SA FONDE I KA DHENE RAMA KETIJE BILBIL QYZARI QE PO BENE FUSHATE GJU ME GJU ME POPULLIN .

Lini një Përgjigje te Çentrale Anuloje përgjigjen

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *