FOTOT: Kush është modelja-politikane shqiptare që akuzohet se qëlloi hoxhën me pistoletë, pse ai nuk la gruan për të

Sipas mediave të ndryshme kosovare, një 28-vjeçare që ka qenë pjesë e programit televiziv “Shpia e Kosovës”, ka qëlluar me pistoletë një hoxhë, pas një afere me këtë të fundit.

Hoxha, i martuar dhe me dy fëmijë, i kishte premtuar asaj se do linte gruan dhe do martohej me të, gjë që nuk ka ndodhur.

Mediat kosovare ndërkohë, kanë zbuluar identitetin e vajzës që ka qëlluar me pistoletë hoxhën.

Ajo është modelja Suzana Tahri.

Tahiri është angazhuar dhe në politikë. Ajo ka qenë femra më e votuar e PDK-së në Vushtri dhe madje ka drejtuar degën e PDK në fshatin Pantinë.

Ajo dyshohet se ka kërcënuar shtetasin Sead Bejta, i cili është hoxhë në Mitrovicë, dhe madje se ka qëlluar me armë pranë tij.(TemA)

18 komente në “FOTOT: Kush është modelja-politikane shqiptare që akuzohet se qëlloi hoxhën me pistoletë, pse ai nuk la gruan për të”

 1. Timi says:

  Na mbytën kurvat me kriminelë. Suzanat, kejvinat etj. Më mirë rri beqar se me femra si këto.

  1. Hoxh Armandi says:

   Respekte per hoxhen. E ka lexuar mire kuranin.

  1. vang says:

   i pelqeu hoxhes pa. E pa ashtu te re dhe te kolme dhe i ngaterronte rrjeshtat e kuranit kur shihte apo takonte ate

 2. Kollodoku says:

  Hoxh me gusto. Marshalla

 3. Bimi says:

  I lumte hoxhes i martuar dhe me dashnore . Apo ja lejon kurani atij.

 4. Cudia says:

  Cte duhej puna me pistolete ty moj bjonde? Pak hoxhe te tjere ka?

 5. Babale says:

  Gjen belane me kurvat, e prifterinjte, e hoxhallatret !?

 6. Jam pishman says:

  Hëëëë,paska dijtë “hoxha”kujt t’ia lypë!!!!??????

 7. Drenicak says:

  Të gjithë hoxhollaret kan në shërbim prostitucioni femra….

 8. Debatik says:

  Ky vend eshte komplet idoter flitet vetem per krimet dhe kurvat asgje per mireqenie komplet shpelarje truri gazetare maskarenj

 9. opo ksajna Suzans i lumt ajo pishk vallahi ,
  qi e qilloj Hoxhen qe paska qen jovetem kurvar por edhe genjeshtar !
  vallahi bravo i them o tregu burrnesh .
  Ksaj i them Politikane un hej jo atyre qe pallohen nga hoxh e prift
  dhe nuk qisin pushk !
  Shikoheni bre burrin e moika rropsise lsi-s ,
  saher e ka palluar greku janullatos
  ai akoma me shume ja bo qejfin .
  e beri shqiptare grekun me e pallu tan jeten greku
  a te vrafte allahu inshallah nigjove o persidenti putanave qe le nam tuj
  te pallu greku .
  mer shembull nga Suzana Politikane Kosoves .
  Rrespekt Suzana dhe kujdes ,falu e veshur e rroba dhe deren mos e len perseri hap pas
  se hyn persri ai hxoha e po ta rras .

 10. Harram i kjofte atij hoxhes kosovar ,
  qi paska ty Suzana mashtrue .
  Gjithe Bota e din ,se hoxhat shqiptare jane interesaxhinj ,
  mashtrusa ,kurvar ndaj , duhet me bo kujdes kur faleni .
  Hec ke mue Suzane ,u s’jam si ai hoxha shqiptare mashtrues
  un s’te genjej te baj gruan e 7-te shqiptare
  qe te gezosh Haneme e pare ne shtepi njelloj si Zhade
  do jesh .
  hajde bujrum se do te pelqej shum

 11. SHKELZENI says:

  JANE DY BOTE DIFFÉRENT NJERA ME SHAMI BURKA E TJERA MINIFUNDE DROGE ALCOOL SEXE CILI LLOJE MAGNETI I KA TERHEQUR.
  HOXHA GENJEN NJERZIT NE XHAMI E NE MBREMJE TRANSFORMET NE INFIDÈLE .
  E TJERA NGA FOTO MODÈLE ME MINIFUNDE NE MBREMJE VESH BURKEN AFGANE BOTA ESHTE MISTER …

 12. lisi says:

  Ky hoxha qenka tamam mysliman se perdorka ush-qi -me BIO…………..

 13. Pa emer says:

  Po te ka faje hoxha ??? Pallo e jepi drejtim hoxhe se zoti per ket Pune e ka kriju “kastravecin” . Lene c’ thote kurani se ay eshte per budallenjte.

 14. Elvis naci says:

  Me mire jepka qenit se hoxhmutit.

 15. kodrasadikit says:

  Ministre e sexit ne qeverine Thaqi e Rama sepse kshtu e lype populli , me punua sa ma shum !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *