“Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen në moshën 61 vjeç skenën që hyri në historinë e Hollivudit

Aktorja e njohur Sharon Stone është vlerësuar si “Femra e vitit” nga “GQ Men”, në një ceremony të organizuar në Berlin.

61-vjeçarja ndërsa është ngjitur në skenë për të tërhequr çmimin, në mënyrë surprizë ka risjellë skenën e famshme në filmin e “Basic Instinct”, ku ajo hap këmbët.

Një skenë që ka hyrë në historinë e kinematografisë dhe e ka përjetësuar atë.

Aktorja 61-vjeçare ishte veshur me një minifund dhe kur u ngjit në skenë për të marrë çmimin, u ul në karrige, nisi fjalimin dhe kaloi njërën këmbë sipër tjetrës.

Ajo tha se ai rol i ka ndryshuar jetën.

“Regjisori më tha hiqi mbathjet dhe mi jep mua, pasi kështu është parashikuar në skenë. Ne nuk do të shikojmë asgjë. Unë i thashë ok, por nuk e dija që ai moment do të ndryshonte jetën time”, tha aktorja e njohur, që edhe pse tashmë 61 vjeç, vazhdon të jetë në një formë të shkëlqyer dhe një ikonë seksi e Hollivudit.(TemA)

5 komente në ““Hiqi mbathjet e mi jep mua”, Sharon Stone rikthen në moshën 61 vjeç skenën që hyri në historinë e Hollivudit”

 1. Qytetari i Thjeshte says:

  Me keto rrudha ne fytyre dhe ne qaf kjo i merr te keqen plakes time..

 2. Dashi says:

  Kjo aktore e madhe dhe seksi qendron ne kete forme kaq te bukur per moshen dhe kur e mendon qe ka kaluar hemoragji celebrale duke e lene per rreth 9 vjet larg kinemase. Ka treguesin e inteligjences ne kufirin maksimal te njohur. E madhja Sharon Stone.

 3. E ci donte breket e ksaj regjizori ?
  Apo per Party .
  Regjizori kerkoj Slip-et
  skearisti lesht e Vulves ,
  i tha duhet mi qeth mos me e mbaj syrin mbyll Vulves hap ,
  para teleshikuesit ,se ofendohen ata .

  te gjitha kto sot tingellojne pak – hahaha .

  ose ndoshta . haha mbas disa vjetesh i shpallin e Ankand
  te dyja .Slipe-t dhe leshin e konservuar e vazo
  e fitojne Miljona lol .

 4. Ipd says:

  Po hiqi brekët plakës tënde pra lol
  Ta shikojmë kush esht me e mire

 5. Hahahahahahhah says:

  Hiqi breket plakës tënde pra lol Ta shikojmë kush esht me e mire per te……

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *