Luanesha vuan pasojat e “luftës” me derrin e egër

Një luaneshe madhështore i është vendosur nofka “Syri blu” pasi duket sikur ka vendosur një sy prej xhami.

Në fakt ajo është shenja e një beteje me një derr të egër në një rezervat natyror në Afrikën e Jugut.

Fotografitë u realizuan nga një fotograf amator australian, i cili kishte mbetur i mahnitur nga ngjyra e syrit.

Rojtarët e rezervatit i thanë më pas se luanesha ishte kryetare e tufës dhe dëmtimi në sy kishte ndodhur dy vjet më parë.

Edhe pse nuk shikonte më me atë sy, ata thanë se mbetej një gjuetare e shkëlqyer.

1 komente në “Luanesha vuan pasojat e “luftës” me derrin e egër”

 1. aksidente ndodhin
  gjate sexit te eger gjithmon .
  ka dash me i mbyll syt derri eger dhe bo lojna .
  edhe kafshet kane shijet e tyne e sex lol .
  kaq egersishte booo e shkreta. kafsherishte hej
  ka raste qi thyhet penisi ,
  i shkul veshin me gjith lesht ,
  ose ka raste dashurie akoma me te eger ne xhugel ,
  ku luani i kafshon Vulven Zebres ejjj e ja shkuliiiiiiiiiiiiii !
  o Bote # Wildnis
  sidoqofte na gezon fakti qe
  pasioni per gjuheti si ka hubur aspak
  ti japin njipal syze gjynaf kur e shef ashtu
  Ce bojn kto Rengers mer

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *