Milani kërkon talentin shqiptar, i zë vendin Susos

Milani kërkon sulmuesin e Werder Bremenit, Milot Rashica.

Një lajm i bujshëm që vjen nga Gjermania, aty ku Kicker shkruan se për shqiptarin interesohet as më shumë e as më pak, por vetë klubi gjigant i Italisë.

Rashica ka tërhequr vëmendjen e shumë klubeve, pasi po kalon një formë fantastike.

Ai ka shënuar 6 gola në 8 ndeshje në këtë sezon dhe vlera e tij ka shkuar nga 15-20 milionë euro.

Milani është i zhgënjyer nga paraqitjet e Susos dhe shqiptari mund të jetë personi ideal për të marrë vendin e tij.

REMOTE_ADDR:[]

1 komente në “Milani kërkon talentin shqiptar, i zë vendin Susos”

  1. AC/DC says:

    Sa per dijeni eshte kosovar,idiot

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *