“Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit

Kejvina Kthjella është marrë në pyetje një ditë më parë në polici, pasi kishte pasur telefonata të shumta me Redjan Rrajën.

Dyshohet se ajo është e lidhur me këtë të fundit, duke u nisur nga telefonatat dhe sms-të e shumta të shkëmbyera mes tyre.

Rraja është arrestuar si një nga atentatorët e prokurorit Arjan Ndoji.

Pas marrjes në pyetje të Kthjellës, ka reaguar ish-shoqja e saj Enxheil Shkira, me të cilën pati një sherr fizik pak kohë më parë.

“Unë nuk kërkoj hakmarrje sepse autobusi i karmës gjithmonë arrin në kohë. Udhëtim të mbarë ku*vë”, shkruan Shkira.

Me sa duket, aktores dhe modeles Shkira nuk i ka dalë inati me Kthjellën, pasi kjo e fundit, bashkë me modelen Oriola Marashi e rrahën në mes të rrugës në Tiranë.

Të trija ato kishin qenë shoqe dhe sherri i tyre bëri shumë bujë.(TemA)

9 komente në ““Rrugë të mbarë ku*vë”, ish-shoqja sulmon Kejvina Kthjellën pas marrjes në polici për atentatin ndaj Arjan Ndojit”

 1. Kodra says:

  Baxhella te neveritshme alla amerikance dhe alla eutopiance dhe alla sllavce.

  Nje qelbesirllek qe nuk ka ekzistuar ndonjerhere me pare ne shoqerine shqiptare.

  Keto fyejne jo vetem femren shqiptare por e teresi tr gjithe ne.

  Por shqiptareve u eshte bere lavazh truri te djekon degjenrimin perendimor si menyre jetese.

 2. Shpulla surratit te pseudoVIP-it ngjit perfekt dhe ashtu si duhet .
  Te tilla ,shpulla surratit duhet te jen te perditeshme
  ne ate shoqeri vs cdo pseudoVIP-i pseudo te cdo fushe ,
  ne fuxion te kthimit ne Vlerat e Shoqerise mbuluar nga plehrat e atij vendi .

 3. Katundari digital says:

  Kurvat e harremit te sulltaneve te krimit shqiptar. Ne te gjitha ngjarjet kriminale del emri i nje eskorte kurve qe per publikun sjhqiptar eshte shitur si personazh VIP. Media ,politika,shteti eshte mbushur plot me kriminele dhe kurva. Keta jane idhujt qe u serviren femijeve shqiptare.
  Dhe ne fund e ka fajin Macron pse Shqiperia mbetet ne klase.

  1. Kodra says:

   Mjeshter midhje dakord jam me 4 fjaite e para te tuat por na hape barkun dhe e dhjeve kur permende francen dhe Makronit.

   Per ceshtje kurvash dhe se me ke shkojne femrat, europa perendimore ka 80 vite qe eshte bordello.

   Ne france gjysma femrave shkojne me zezak dhe arabe, ka pa fund rracperzier, ka lloj llon perversitetesh dhe tradhetia ne cift eshte sport kombetar.

   Mos kujton ti se ka kriter BE-ja qe femrat nuk duhet te kene lidhje me gangsterr?

 4. Vrima e Zezë says:

  Dy P-të që kanë në dorë shoqërinë shqiptare. Partia dhe P….. I paçim sa malet dhe me shumicë. Na kapi pak vonë. Por si i thonë një fjale “më mirë vonë se kurrë” Yxhym p….pull shqiptar. Nga një vrimë kemi dalë dhe atje e kemi rrugën deri në fund. Fenomeni më enigmatik kozmik. Vrimat e zeza 😉

  1. Vrima e zeze ,

   lere -lere ,
   c’a ka gjet me kte Vrime thuaj !
   more ke par ti ,qe jeemi ber si te cmendur pas asaj Vrime ??????????
   Dhe e keqja eshte s’e s’eshte vetem nji e tille !!!!!!!!!!!!!!
   Jane disa ,2 dhe ti s’di kujt me jahm,,, me perqendru medimin ma par .
   Sot po kuptoj se cdo te thote Vrime vertet ,
   dhe Vleresoj Poezine e Titulluar Vryma … Dekoruar nga Miistrja e Kultures Kumbaro .
   Shpresojm qe Tema Vrima te vazhdoj rregullishte te thellohet posht e larte shoqerise
   Shqipcare .
   Cfar e kujtuan disa Demokracine more ?
   Vryme Ozoni e trurin e injoranteve te ksaj Bote ?
   Nooo – Demokracia eshte nji Vryme brenda se ciles ti ben e mendon -si po ta don ajo Vrime °!°

   Kur mbahet perseri Seminari Vrymes na njoftoni ,
   se s’du me humb asji ore lexioni .

 5. Hahaha . says:

  e para nga e djathta ,me ate shikim prej venusi,
  sikur s’i durohet e mezi pret me e mor ne goj e
  ta haj te gjalle K . hahahah tamon si prostitute haremi
  k.ari si ushqim VIP-esh !

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *