VIDEO: Momenti tronditës kur polici qëllohet me 150 plumba, pse arrestoi djalin e “El Chapo”

Ky është momenti tronditës, kur një punonjës policie në Meksikë ekzekutohet nga dy persona.

Punonjësi i policisë ishte një nga personat që mori pjesë në arrestimin e djalit të “El Chapos”.

Ai u qëllua 150 herë, në një atentat që zgjati për 30 sekonda.

Policia e identifikoi atë si Eduardo ‘N’, 32 vjeç.

Djali i “El Chapos” u arrestua disa ditë më parë, por policia u detyrua ta lërë të lirë, për shkak të luftës që shpërtheu mes bandës së tij dhe policisë.

Autoritetet meksikane thanë se e liruan atë, pasi nuk donin që të vriteshin qytetarë të pafajshëm.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

7 komente në “VIDEO: Momenti tronditës kur polici qëllohet me 150 plumba, pse arrestoi djalin e “El Chapo””

 1. Vari Janullen! says:

  El Kapon dhe djalin e El Kapos te pakten i arrestuan, po ketu tek ne Sali kermen dhe Shkerdhenin e tij qe kane vrare dhe pushkatuar, si prek njeri me dore.
  Shembellehen te paprekshem ne luks.

 2. anticensurë25642654 says:

  29” video,me ardhje të policit dhe ikje të atentatorëve,dhe ju thoni se e kanë qëlluar 30 sekonda rresht??
  mirë që plumbat nuk mund ti verifikojmë,por videon e shohim!!shohim sekondat që janë aty!!

 3. anticensurë25642654 says:

  18″

 4. PIs Qolla says:

  Tipike e shteteve mafioze, cojne bijte me te mire te vendit per te vdekur me Kriminelet, dhe kur keta me trimerine e tyre dalin fitimtare , fillimisht i poshterojne e pastaj i vrasin, Ua qifsha shtetin , qe nuk e ka planin B, Kur nuk funksionon plani A, dhe nuk e ka planin C kur nuk funksionon plani B dhe nuk e ka D kur nuk funksionon C…e pirxh pirxh, dhe keta rrethuan Chapo junior por chapo junior rrethoi keta (?!), keshtu ushqehet miti i paprekshmerise se Krimit dhe i serviret USA nje alibi se perse trafiku i droges nga MEKSIKA ne USA do te vazhdoje perjetsisht ,E njejta gje si ne Shqiperi, e kane kap Bregdetin mafia me dokumente false dhe del FevzoBeqiri me kompanine e sojsezeve qe thone ….:YYYHY (te hyfte ky) si qeka bere gjiri i lalzi , jali e pordha palerma parcela parcela , Hajde te nderhyje shteti ketu, ” PO pse a te qifsha udhet ca eshte shteti qe e bejne tutar 2000 veta , po shteti qe eshte shtet te shkerdhen breket o legen, edhe qeveria me e zgerlaqur per 48 ore te shpartallon brinjet , ku dolet pronare te shkureve dhe zhurit , kur dihet qe shqiperia ka qene shtet feudal me 5 6 famijne te gjithe te tjeret ishin argate , ti fshijne per bythe te gjithe zaptues e mashtrues , PO SHTETI YNE ESHTE PALO SHTET , ESHTE MAFIE , prandaj flasin keta keshtu Legena muti qe edhe ju jeni te njollosur

 5. Kodra says:

  Te drejte ke ne lidhje me forcen e shtetit dhe jam shume dakord qe shteti po te doje ben zap cdo gje.

  Por fajin per pronat nuk ti ka Ferviu, biles beri mire qe e denoncoi ate gje.

  Sa per familjet e medha pronare nuk ke te drejte.

  Ka pas mbi 400 familje te medha pronare tokash ne Shqiperi me 37% te tokave te Shqiperise.

  Shteti ka pas 40% te tokes dhe truallit ne Shqiperi prone te tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *