VIDEO: Po shijonin kafen në lokal, i bie mbi tavolinë… dritarja nga 9 metra lartësi

Dy miq që po pinin kafe në një lokal të Starbucks kanë shpëtuar për pak centimetra nga vdekja, kur një dritare ra nga 9 metra lartësi dhe përfundoi mbi tavolinën ku ata po qëndronin.

Qian dhe miku i tij po qëndronin të ulur në tarracën e lokalit në Shanghai, kur ndodhi aksidenti.

Për fat të mirë asnjëri prej tyre nuk është lënduar.

Kamerat e sigurisë kanë filmuar momentin kur Qian dhe miku i tij po qëndronin të ulur dhe dukej se po shijonin kafenë, kur një dritare u shkëput nga korniza e saj dhe ra me shpejtësi të madhe mbi tavolinën e tyre.  (TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *