VIDEO: Zbulohen “bisedat” sekrete mes Bashës, Berishës, Ramës e gazetarëve

Çmendina dhe TemA TV, kanë zbardhur “bisedat” sekrete mes grupit të PD-së dhe Bashës.

Kuptohet biseda është ironike, por i afrohet shumë realitetit.

Më parë Çmendina TV ka zbardhur edhe “bisedat” e “rilindasve” dhe gazetarëve.(TemA)

REMOTE_ADDR:[]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *