FOTOT: Boris Johnson pastron rrugët e Anglisë

Kryeministri Boris Johnson ka mbërritur në Derbyshire-in e goditur nga përmbytje masive teksa Britania u përballën me një kaos të vërtetë prej kushteve te ashpra të motit.

Johnson mbërriti vetë në zonë për të parë nga afër situatën e nuk ngurroi të merrte shtupën e t`i hynte pastrimit bashkë me të tjerët gjatë vizitës së tij në Matlock.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni se si ishte përmbytur zona. (TemA)

4 komente në “FOTOT: Boris Johnson pastron rrugët e Anglisë”

 1. xxx says:

  ku eshte shume mbrapa, ka kopjuar nga punet qe bejne kryeminisrta shqyptare sa here qe ndodhin permbytje marin lopatat neper duah dhe ndihmoje familjet e demtuara.

 2. rexha 10 says:

  TE PAKTE TI THONI NJE HERE PUNA E MBARE. ME DUKET SE PO MESON SE SI PASTROHET CIMENTOJA ME SHTUPE.

 3. ***** says:

  Domokracia i ka ndare punet sipas profesioneve. Detyra e kryeministrit eshte te pastroje buxhetin nga deficitet dhe korrupsioni. Per propagande fotoja eshte shume e godiur.

 4. Vaso Pasko says:

  FAN NOLI KA THENE SE YSMEQARI SHQIPETAR ESHTE ME AGA SE AGAI DHE BEU SHQIPETAR ESHTE ME SHERBETOR SE SHERBETORI. BORIS XHONSON ESHTE ME ORGJIN SHQIPETARE SIPAS GAZETAVE KESHTU ESHTE NORMALE TE PASTROJE RRUGET EDHE SE ESHTE KRYEMINISTER. SHEMBULLIN E TIJ DUHET TA NDJEKIN TE GJITH TE PASURIT DHE ATA ME POSTE TE LARTA. PUNA ESHTE NDER, BILES ASGJE NUK TE ZBUKURON SA PUNA E MIR, SIDOMOS PUNA VULLNETARE. NOBELISTI KARTER 95 VJEC DHE I SEMUR DHE KUR NDIHET MIR SHKON E PUNON KARPANTIER VULLNETAR. RESPEKTI ESHTE I PAMAS PER KETA NJERES.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *