FOTOT: Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë që shikon në rrugë… për një foto në Instagram

Nëse për çdo femër është e rëndësishme që të eksplorojë botën me njeriun e zemrës, nuk ndodh kështu për shqiptaren nga Kosova, Kristiana Kuqi.

Ajo ka marrë vëmendjen e mediave dhe rrjeteve sociale për faktin se ka realizuar foto në monumentet më të famshme në botë duke u puthur me të huaj të rastësishëm.

Kuqi thotë se i ka kërkuar një personi të rastit “që ta puthte në Kullën Eiffel, në mënyrë që të mund të pretendonte se kaloi një kohë romantike në Paris”.

15 komente në “FOTOT: Njihuni me shqiptaren që puth çdo burrë që shikon në rrugë… për një foto në Instagram”

 1. Detari says:

  tma puthi dhe mua dhe i dhuroj +1 foto teper

  1. Vatra says:

   Vaj me det se eshte mbush Shqiperia plot me kurva, lavire dhe prostituta.

   1. Flm says:

    Jane motrat e motra e Underfendes, e Kodres, Epirit te vjeter … semaforeve te Athines dhe Europes.

    1. Raimond vlonjati says:

     Hahaha

     Kjo eshte treguar inteligjente dhe qenka shume kinge

     Foto e 3-te eshte me e bukura

   2. Kodra says:

    E ke nga Kosova kete dhe jo nga Shqiperia dhe ho nuk eshte e vertete qe eshte mbush Shqiperia apo Kosova me kur..va vetem se ti pe nje putane si kjo te beje dicka te tille.

    Keto jane shembuj katastrofike qe vijne nga Perendimi i super degjeneruar qe dirigjohet nga cifutet.

    1. abc says:

     Te fala motres, qe lepin c’far i del perpara.

 2. Fatos says:

  Të sëmurë mendorë.

 3. loni says:

  Kurve per te perfituar ndonje leke nga instagrami.

 4. Tropo says:

  Kjo nuk eshte kurve…..

 5. Qinani says:

  ..po per tu q… a esht n fuqi kjo kontrata ?

 6. alex says:

  kesaj i kane ikur bletet me kohe i ka ngelur vetem kosherja bosh., si u katandis ky brez karakurvash qe vetem te bejne foto dine dhe asgje tjeter ne jete, me s’ngeli b***th pa dale ne mediat sociale. imagjino sikur inerneti te pesoje ndonje kolaps ne te gjithe boten , keto kurvat do pesojne infrakt .

 7. Bledi says:

  Peshku qelbet nga koka
  Qëkur Kardashian u bë VIP duke lepire bole jevgu ka shumë vajza qe duan dhe ato të bëhen VIP meqense nuk i mungojnë gjuha buzët cicat laprat e vagines dhe ulluku i bythes

 8. BK says:

  E pyesja shpesh xhaxhane tim, po kjo gruaja si eshte?
  – Edhe kjo kurve eshte, por eshte kurve e ndershme.
  Po si mor xha, edhe kurve edhe e ndershme?
  Ka dhe kurva te ndershme, me thoshte xhaxhai.
  Kurve e ndershme eshte ajo qe di te fshihet, nuk e zbulon kush, nuk e delenis burrin e vet.
  Ne Shqiperi ka shume kurva te ndershme.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email nuk do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme shënohen *